Головна » Архів матеріалів

Вітаємо екологічну агітбригаду нашої школи з почесним другим місцем в районних змаганнях серед навчальних закладів! До складу команди увійшли: Неведомова Тетяна, Матіато Андрій, Клочко Аліна, Руденко Діана, Паладій Олександра, Громовая Віолета. Висловлюємо щиру вдячність учасникам змагань і керівникам виховної кафедри за результативний виступ!

Переглядів: 115 | Додав: aralina | Дата: 02.11.2018

Щиро вітаємо нашу колежанку Тріманову Валентину Юріївну з виходом в фінал у міському конкурсі «Нове ім‘я»!

Учасниця міського конкурсу молодих вчителів пройшла великий шлях перш ніж потрапити до фіналу. Валентиною Юріївною було підготовлено позакласний захід, систему уроків з хімії, а також проведено відкритий урок з учнями 7 класу.

Про цікавий відкритий урок з хімії розповідає учениця 7 класу Коваль Анастасія: «Урок був присвячений вивченню чистих речовин та їх сумішей. Під час уроку ми були об’єднані у три групи, де кожна виконувала своє завдання. На уроці ми проводили досліди з очищення неоднорідних сумішей.

Перша група виконувала очищення із застосуванням методу відстоювання. Учні очищали суміш води з подрібненою крейдою за допомогою фільтрувального паперу.

Друга група використовувала метод випарювання та кристалізації. Випарюючи сіль, розведену у воді, за допомогою вогню та предметного скла учні змогли отримати сіль н ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: aralina | Дата: 02.11.2018

Запрошуємо абітурієнтів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. 


Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. сплату року навчання у Вищих Навчальних Закладах України. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ 

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua 

З повагою

Лілія ... Читати далі »

Переглядів: 48 | Додав: aralina | Дата: 27.10.2018

З 22 по 25 жовтня у МЗОШ № 31 проходили тренінгові заняття з метою формування лідерських якостей учнів «Будь справжнім».

Учасниками занять стали учні 5-11 класів, які прагнуть бути успішним та готові до наполегливої праці над собою. Цікаві тренінги проводить шкільний психолог - Нетесова К. А., спрямовуючи учнів до розвитку Soft-Skills як у навчанні, так і в житті. Під час тренінгових занять учні, об’єднавшись у групи, виконують різноманітні творчі завдання: «Портрет лід ... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: virochkaaa | Дата: 25.10.2018

Саме з таким усвідомленням учні нашої школи взяли участь у міській акції «Запали надію», підготувавши вишиті обереги для воїнів АТО.

Варто зазначити, що хустини були різноманітними, із найщирішими дитячими побажаннями Українським Захисникам. Своєю унікальністю і авторським баченням вразили хустинки, які підготували учні Будкарьов Борис, Аулов Микола, Тістол Анна і Дубовенко Владислав. Зібрані хустини-обереги було передано до Клубу юних моряків з флотилією. < ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: virochkaaa | Дата: 25.10.2018

17 жовтня 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій та навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування ініційовано та проведено на базі Центральної бібліотеки імені М. Л. Кропивницького обласний фестиваль «Моя STEM-ідея».

Учні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №31 Шепелєв Дмитро, Петрук Єлизавета, Неведомова Тетяна, Гриценко Катерина, проводили свій перший ма ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: virochkaaa | Дата: 25.10.2018

11 жовтня у Миколаївській ЗОШ №31 святкували День Українського козацтва. Для учнів 5-6 класів було організовано справжні козацькі ігри.

Всіх дітей поділили на 2 команди, які проходили нелегкі козацькі випробування. Бої між учасниками мали ігровий характер, але незважаючи на це, віяло духом протистояння, жаги до перемоги. Серед конкурсів найбільше запам’ятались: «Зірви хвіст ворогу», «Хто швидший?», «Залякай своїм риком».

... Читати далі »

Переглядів: 77 | Додав: virochkaaa | Дата: 25.10.2018

Запрошуємо на організаційні збори батьків майбутніх першокласників 5 листопада о 15:30!

 

Переглядів: 39 | Додав: aralina | Дата: 23.10.2018

19 жовтня  на базі ЗОШ №31 директор Архіпоіва А.Є. проводила майстер-клас для директорів шкіл міста та області на тему: «Хмарні технології в адміністративній діяльності ЗЗСО».

Спочатку гості закладу мали змогу ознайомитись із діяльністю та пріоритетними напрямками школи, потім завітали до малюків перших класів, які навчаються за програмами "Інтелект України" та "НУШ". Зарядившись позитивом від спілкування з наймолодшими учнями, гості приступили до практичної діяльності і створили свої перші моніторингові анкети.  

Ми переконані, що наша відкритість до співпраці і до обміну досвідом дасть свої результати! Бажаю всім нам успіхів в подальшій роботі!

... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: aralina | Дата: 22.10.2018

16 жовтня директор школи Архіпова А.Є. в складі делегації від Миколаївської області  брала участь у засіданні круглого столу "Реалізація Програми "НУШ у поступі до цінностей" в Інституті проблем виховання НАПН України (м.Київ).  Нова Програма, яку презентував авторський склад, має стати підгрунтям в основі виховання особистості в Новій українській школі.

Шість областей України  (Хмельницька, Донецька, Черкаська, Рівненська, Київська  і Миколаївська) підписали угоду про співпрацю з Інститутом проблем виховання НАПН України . П`ять шкіл Миколаївської області долучилися до Всеукраїнського експерименту з апробації програми виховної роботи під керівництвом Івана Дмитровича Беха, автора Програми, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора психологічних наук, професора, директора Інституту проблем виховання НАПН України.

Тож бажамо всім учасникам експеримен ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: aralina | Дата: 22.10.2018

« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »